Tel. 604 346 992

Zmniejszenie emisji spalin

 

Współczesne instalacje gazowe są doskonałą alternatywą dla zasilania benzyną bezołowiową – płynny gaz LPG to paliwo tanie i czyste, odznaczające się znacznie niższym poziomem emisji substancji trujących, tj. tlenków siarki, węgla i azotu niż etylina. W przypadku LPG, wielkości emisji zanieczyszczeń i produktów spalania spełniają rygorystyczne wymagania dla pojazdów eksploatowanych w Unii Europejskiej, czyli EURO 2, EURO 3 i EURO 4. 

 

Nowoczesne instalacje gazowe nie mają nic wspólnego z powszechnymi przesądami o gorszych parametrach pracy silnika lub wręcz jego wyjątkowo szybkim zniszczeniu (szczególnie panewek i zaworów) na skutek spalania gazu. Dobrze dobrany komputer, reduktor i wtryski gwarantują długotrwałą i pozbawioną problemów eksploatację – jednakże należy zawsze pamiętać o regularnych przeglądach i regulacji instalacji gazowej, tak jak ma to miejsce w przypadku innych podzespołów samochodu, np. silnika, hamulców czy skrzyni biegów.

 

 

Oszczędność

Znaczna różnica między cenami benzyny i autogazu powoduje, iż zysk z inewstycji  w LPG w skali roku może być znaczny - pomino kosztów montażu.

 

Za pomocą przedstawionego kalkulatora mogą Państwo obliczyć opłacalność założenia instalacji LPG.
Współpracujemy z renomowanymi firmami, których jakość jest gwarantowana odpowiednimi systemami i certyfikatami.

 

Oferujemy DARMOWĄ wycenę montażu i konfiguracji instalacji LPG w Państwa pojeździe – zapraszamy do kontaktu telefonicznego i wizyty w naszym zakładzie.